Kroužek inline: PO, 18 - 19, pokročilí s Ojou, (ZŠ Neštěmická)

Ústí nad Labem Kroužek
19. 9. – 19. 6. 2023
Ukončení registrace 30. 10. 2022

Termíny

Začátek akce 19. 9.
Konec akce 19. 6. 2023
Ukončení registrace 30. 10. 2022

Obsazenost

Volno 8
Obsazeno 7
Celková kapacita 15

Cena

Konečná cena
3000 Kč

Veškeré služby jsou poskytovány pouze členům spolku. Pokud o členství nemáte zájem, ale přesto se chcete akce účastnit, prosím kontaktujte nás na ondra@inlineskating.cz

Chci jet lépe! – pokročilí

Co nás čeká?

V kroužku pomáháme bruslařům rozvíjet a posouvat dál již osvojené dovednosti. Po kurzu budou znát zásady bezpečného pohybu po pozemních komunikacích. Seznámí se s dalšími způsoby zabrzdění, přešlapováním, jízdou vzad a způsoby otočení. Problém nebude dětem dělat ani jízda mezi překážkami, spolupráce v týmu a další bruslařské dovednosti. Výuku vedeme s důrazem na bezpečnost, hru a zábavu.

Kde budeme bruslit?

ZŠ Neštěmická

Jak dlouho budeme bruslit?

Kroužek obsahuje 30 lekcí - jedna lekce trvá 60 minut. V jednom pololetí je 15 lekcí, odpadlé hodiny jsou nahrazeny v lednu nebo v červnu v daném pololetí. 

Co si přinést?

Při výuce je pro nás bezpečnost na prvním místě, proto je třeba mít helmu a chrániče na kolena, lokty a dlaně – v případě potřeby můžeme zapůjčit. Lekce vedou naši zkušení, akreditovaní instruktoři. Pokud potřebujete zapůjčit vybavení, uveďte to prosím do poznámky níže. Pro pohodlí doporučujeme sportovní, pohodlné oblečení a zejména vysoké ponožky, které zabrání otlakům a oděrkám v bruslích. A abychom nezapomněli na pitný režim... nezapomeňte přibalit lahev s vodou.

Zajímá Vás něco víc? Potřebujete se na něco zeptat?

Neváhejte napsat e-mail na ondra@inlineskating.cz

Registrace účastníka

Vyplňte pole označená hvězdičkou.

Údaje o účastníkovi

Údaje o zákonném zástupci


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.