Kroužek quady: ČT, 17-19, ZŠ Neštěmická

Ústí nad Labem Kroužek
22. 9. – 22. 6. 2023
Ukončení registrace 30. 10. 2022

Termíny

Začátek akce 22. 9.
Konec akce 22. 6. 2023
Ukončení registrace 30. 10. 2022

Obsazenost

Volno 15
Obsazeno 0
Celková kapacita 15

Cena

Konečná cena
3000 Kč

Veškeré služby jsou poskytovány pouze členům spolku. Pokud o členství nemáte zájem, ale přesto se chcete akce účastnit, prosím kontaktujte nás na ondra@inlineskating.cz


Miluješ pohyb? Slyšíš hudbu a máš chuť se hýbat do rytmu? Chceš se naučit něco, co každý neumí? Tak nazuj quady a připoj se k nám. Dvouřadé brusle (jinak také trekové brusle nebo quady) jste možná někdy obuli jako děti nebo na nich jezdili vaše rodiče. Retro je opět v módě. Až zavážeš tkaničky svých quadů, můžeš ujíždět jen tak po cyklostezce nebo po městě, předvést pár triků ve skateparku, zatančit si v nich na párty nebo jen tak na parkovišti. Quady tě budou bavit: Stylem, hravostí, možnostmi a pocitem svobody. Poznej stejně nadšené lidi, nauč se jednoduché i složitější triky, taneční kroky a choreografie a zažij tu jedinečnou energii ze společného bruslení na quadech.


Bruslíme v prostorách ZŠ Neštěmická. Brusle i chrániče je možné po domluvě zapůjčit. Nutností je helma (stačí i na kolo). Na trénink si kromě sportovního oblečení nezapomeňte pití a dobrou náladu. Pro více informací se obraťte přímo na trenéra kroužku Óju - 723 907 109.

Kroužek obsahuje 40 lekcí, 10 dvouhodinových lekcí v jednom pololetí. Pokud lekce nejsou v pololetí vyčerpány, např. z důvodu státních svátků nebo prázdnin, budou nahrazeny na konci daného pololetí buď v průběhu ledna, nebo června.

Budeme se těšit! :)

Registrace účastníka

Vyplňte pole označená hvězdičkou.

Údaje o účastníkovi

Údaje o zákonném zástupci


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.