Kroužek inline: ČT, 17-18, začátečníci, Sokolovna Proboštov

Teplice Kroužek
22. 9. – 22. 6. 2023
Ukončení registrace 30. 10. 2022

Termíny

Začátek akce 22. 9.
Konec akce 22. 6. 2023
Ukončení registrace 30. 10. 2022

Obsazenost

Volno 14
Obsazeno 1
Celková kapacita 15

Cena

Konečná cena
3000 Kč

Veškeré služby jsou poskytovány pouze členům spolku. Pokud o členství nemáte zájem, ale přesto se chcete akce účastnit, prosím kontaktujte nás na ondra@inlineskating.cz

Chci to rozjet! – začátečníci

Chystají se Vaše děti na první krůčky na kolečkových bruslích? Začínají se teprve pomalu rozjíždět? Víme, že správný začátek je důležitý, aby děti brusle bavily a aby se na ně těšily.

Co nás čeká?

V kroužku pomáháme začátečníkům mít radost z bruslení, získat jistotu a ztrácet strach. Začátečníci se učí správným základním postojům, bezpečné jízdě a pohybu po pozemních komunikacích. Po kurzu se budou umět rozjet, zabrzdit, zatočit, upadnout a vstát bezpečným způsobem, rychlejší techniku jízdy a překonat překážku v jízdě. Výuku vedeme s důrazem na bezpečnost,  hru a zábavu.

Kde budeme bruslit?

Kroužek bude probíhat ve sportovní hale Proboštov (Sokolovna)

Jak dlouho budeme bruslit?

Kroužek obsahuje 30 lekcí - jedna lekce trvá 60 minut. Pokud hodiny nejsou vyčerpány, např. státní svátky, prázdniny - bývají obvykle nahrazeny na konci daného pololetí tzn. v lednu a červnu. 

Co si přinést?

Při výuce je pro nás bezpečnost na prvním místě, proto je třeba mít helmu a chrániče na kolena, lokty a dlaně – v případě potřeby můžeme zapůjčit. Lekce vedou naši zkušení, akreditovaní instruktoři. Pokud potřebujete zapůjčit vybavení, uveďte to prosím do poznámky níže. Pro pohodlí doporučujeme sportovní, pohodlné oblečení a zejména vysoké ponožky, které zabrání otlakům a oděrkám v bruslích. A abychom nezapomněli na pitný režim... nezapomeňte přibalit lahev s vodou.

 Zajímá Vás něco víc? Potřebujete se na něco zeptat?

Neváhejte napsat e-mail na ondra@inlineskating.cz


Registrace účastníka

Vyplňte pole označená hvězdičkou.

Údaje o účastníkovi

Údaje o zákonném zástupci


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.