Kroužek inline: ČT, 16-17, pokročilí, Sokolovna Proboštov

Teplice Kroužek
22. 9. – 22. 6. 2023
Ukončení registrace 30. 10. 2022

Termíny

Začátek akce 22. 9.
Konec akce 22. 6. 2023
Ukončení registrace 30. 10. 2022

Obsazenost

Volno 7
Obsazeno 8
Celková kapacita 15

Cena

Konečná cena
3000 Kč

Veškeré služby jsou poskytovány pouze členům spolku. Pokud o členství nemáte zájem, ale přesto se chcete akce účastnit, prosím kontaktujte nás na ondra@inlineskating.cz

Chci jet lépe! – pokročilí 

Co nás čeká? 

V kroužku pomáháme bruslařům rozvíjet a posouvat dál již osvojené dovednosti. Po kurzu budou znát zásady bezpečného pohybu po pozemních komunikacích. Seznámí se s dalšími způsoby zabrzdění, přešlapováním, jízdou vzad a způsoby otočení. Problém nebude dětem dělat ani jízda mezi překážkami, spolupráce v týmu a další bruslařské dovednosti. Výuku vedeme s důrazem na bezpečnost, hru a zábavu. 

Kde budeme bruslit? 

Kroužek bude probíhat ve sportovní hale Proboštov (Sokolovna) 

Jak dlouho budeme bruslit? 

Kroužek obsahuje 30 lekcí - jedna lekce trvá 60 minut. Pokud hodiny nejsou vyčerpány, např. státní svátky, prázdniny - bývají obvykle nahrazeny na konci daného pololetí, tzn. v lednu a červnu. 

Co si přinést? 

Při výuce je pro nás bezpečnost na prvním místě, proto je třeba mít helmu a chrániče na kolena, lokty a dlaně – v případě potřeby můžeme zapůjčit. Lekce vedou naši zkušení, akreditovaní instruktoři. Pokud potřebujete zapůjčit vybavení, uveďte to prosím do poznámky níže. Pro pohodlí doporučujeme sportovní, pohodlné oblečení a zejména vysoké ponožky, které zabrání otlakům a oděrkám v bruslích. A abychom nezapomněli na pitný režim... nezapomeňte přibalit lahev s vodou. 

Zajímá Vás něco víc? Potřebujete se na něco zeptat? 

Neváhejte napsat e-mail na ondra@inlineskating.cz

Registrace účastníka

Vyplňte pole označená hvězdičkou.

Údaje o účastníkovi

Údaje o zákonném zástupci


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.