Kroužek, ČT,17:30-18:30, začátečníci

Ústí nad Labem Kroužek
07. 2. – 20. 6. 2019
Ukončení registrace 11. 4. 2019

Termíny

Začátek akce 07. 2.
Konec akce 20. 6. 2019
Ukončení registrace 11. 4. 2019

Obsazenost

Volno 6
Obsazeno 9
Celková kapacita 15

Cena

Konečná cena
1500 Kč

Chci to rozjet! – začátečníci

Chystají se Vaše děti na první krůčky na kolečkových bruslích? Začínají se teprve pomalu rozjíždět? Víme, že správný začátek je důležitý, aby děti brusle bavily a aby se na ně těšily.

Co nás čeká?

V kroužku pomáháme začátečníkům mít radost z bruslení, získat jistotu a ztrácet strach. Začátečníci se učí správným základním postojům, bezpečné jízdě a pohybu po pozemních komunikacích. Po kurzu se budou umět rozjet, zabrzdit, zatočit, upadnout a vstát bezpečným způsobem, rychlejší techniku jízdy a překonat překážku v jízdě. Výuku vedeme s důrazem na bezpečnost,  hru a zábavu.


Kde budeme bruslit?

Kroužek bude probíhat v tělocvičně na ZŠ Elišky Krásnohorské, která je dobře dostupná autobusovou dopravou.  Chcete si školu nejprve omrknout? Podívejte se zde: http://www.zseliska.cz/


Jak dlouho budeme bruslit?

Kroužek obsahuje 15 lekcí - jedna lekce trvá 60 minut.


Co si přinést?

Při výuce je pro nás bezpečnost na prvním místě, proto je třeba mít helmu a chrániče na kolena, lokty a dlaně – v případě potřeby můžeme zapůjčit. Lekce vedou naši zkušení, akreditovaní instruktoři. Pokud potřebujete zapůjčit vybavení, uveďte to prosím do poznámky níže. Pro pohodlí doporučujeme sportovní, pohodlné oblečení a zejména vysoké ponožky, které zabrání otlakům a oděrkám v bruslích. A abychom nezapomněli na pitný režim... nezapomeňte přibalit lahev s vodou.


Zajímá Vás něco víc? Potřebujete se na něco zeptat?

Neváhejte napsat e-mail na marta@inlineskating.cz, nebo sms 735 863 126

Registrace účastníka

Vyplňte pole označená hvězdičkou.

Údaje o účastníkovi

Údaje o zákonném zástupci


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.