Kroužek, ST, 17:00-18:00, pokročilí

Ústí nad Labem Kroužek
06. 2. – 19. 6. 2019
Ukončení registrace 10. 4. 2019

Termíny

Začátek akce 06. 2.
Konec akce 19. 6. 2019
Ukončení registrace 10. 4. 2019

Obsazenost

Volno 1
Obsazeno 14
Celková kapacita 15

Cena

Konečná cena
1500 Kč

Chci jet lépe! – pokročilí

První krůčky už máte za sebou, ale chcete, aby se Vaše dítě zlepšilo? Jste zaujatí všemi možnými triky na bruslích, ale nevíte jak na to? Víme, že trénink dělá mistra a přesně proto je tu kroužek pro pokročilé bruslaře.


Co nás čeká?

V kroužku pomáháme bruslařům rozvíjet a posouvat dál již osvojené dovednosti. Po kurzu budou znát zásady bezpečného pohybu po pozemních komunikacích. Seznámí se s dalšími způsoby zabrzdění, přešlapováním, jízdou vzad a způsoby otočení. Problém nebude dětem dělat ani jízda mezi překážkami, spolupráce v týmu a další bruslařské dovednosti. Výuku vedeme s důrazem na bezpečnost, hru a zábavu.


Kde budeme bruslit?

Kroužek bude probíhat v tělocvičně na ZŠ Neštěmická, která je dobře dostupná autobusovou dopravou. Chcete si školu nejprve omrknout? Podívejte se zde: http://www.zsnestemicka.cz/


Jak dlouho budeme bruslit?

Kroužek obsahuje 15 lekcí - jedna lekce trvá 60 minut.


Co si přinést?

Při výuce je pro nás bezpečnost na prvním místě, proto je třeba mít helmu a chrániče na kolena, lokty a dlaně – v případě potřeby můžeme zapůjčit. Lekce vedou naši zkušení, akreditovaní instruktoři. Pokud potřebujete zapůjčit vybavení, uveďte to prosím do poznámky níže. Pro pohodlí doporučujeme sportovní, pohodlné oblečení a zejména vysoké ponožky, které zabrání otlakům a oděrkám v bruslích. A abychom nezapomněli na pitný režim... nezapomeňte přibalit lahev s vodou.


Zajímá Vás něco víc? Potřebujete se na něco zeptat?

Neváhejte napsat e-mail na marta@inlineskating.cz, nebo sms 735 863 126

Registrace účastníka

Vyplňte pole označená hvězdičkou.

Údaje o účastníkovi

Údaje o zákonném zástupci


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.