Kroužek, PO - 17:00-18:00, freestyle

Ústí nad Labem Kroužek
01. 4. – 17. 6. 2019
Ukončení registrace 01. 4. 2019

Termíny

Začátek akce 01. 4.
Konec akce 17. 6. 2019
Ukončení registrace 01. 4. 2019

Obsazenost

Volno 1
Obsazeno 12
Celková kapacita 13

Cena

Do 01. 4. 2019
1000 Kč
Do 01. 4. 2019
1000 Kč
Konečná cena
1000 Kč

Chci zvládnout víc! - freestyle

Máte doma pokročilého bruslaře a chcete, aby se dále zlepšoval? Chce Váš bruslař vylepšit triky, naučit se na bruslích něco nového? Chcete rozvíjet u Vašeho dítěte vytrvalost, trpělivost a disciplínu? Chcete brusle posunout z koníčku na soutěžní úroveň? Od toho je tu první kroužek freestyle bruslení v Ústí nad Labem. 


Co nás čeká?

V kroužku se pokročilí bruslaři seznámí s freestyle bruslením a soutěžními disciplínami, které obsahují slalomy a přeskoky. Děti se naučí vybrané freestyle triky, dle své bruslařské úrovně a dovedností. Základem kroužku je technické zlepšování dosavadních dovedností a příprava na budoucí soutěžní dráhu. Freestyle disciplíny podle  IFSA (International Freestyle Skaters Association) jsou: freestyle slalom (slalom s freestyle triky - disciplínu můžete znát také jako tanec mezi kelímky), speed slalom (slalom na rychlost proti soupeři, přičemž úkolem je projet rychleji než soupeř a shodit méně kuželků), high jump (skok do výšky s pomocí rozjezdové rampy), free jump (volný přeskok laťky do výšky). 


Kde budeme bruslit?

Kroužek bude probíhat v tělocvičně na ZŠ Elišky Krásnohorské, která je dobře dostupná autobusovou dopravou. Chcete si školu nejprve omrknout? Podívejte se zde: http://www.zseliska.cz/


Jak dlouho budeme bruslit?

Kroužek obsahuje 10 lekcí - jedna lekce trvá 60 minut.


Co si přinést?

Při výuce je pro nás bezpečnost na prvním místě, proto je třeba mít helmu a chrániče na kolena, lokty a dlaně – v případě potřeby můžeme zapůjčit. Lekce vedou naši zkušení, akreditovaní instruktoři. Pokud potřebujete zapůjčit vybavení, uveďte to prosím do poznámky níže. Pro pohodlí doporučujeme sportovní, pohodlné oblečení a zejména vysoké ponožky, které zabrání otlakům a oděrkám v bruslích. A abychom nezapomněli na pitný režim... nezapomeňte přibalit lahev s vodou.


Zajímá Vás něco víc? Potřebujete se na něco zeptat?

Neváhejte napsat e-mail na marta@inlineskating.cz, nebo sms 735 863 126

Registrace účastníka

Vyplňte pole označená hvězdičkou.

Údaje o účastníkovi

Údaje o zákonném zástupci


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.