Reprezentace_freestyle, PO (16-18), ČT (17:30-18:30)

Ústí nad Labem Reprezentační tým
23. 9. – 27. 1. 2020
Ukončení registrace 21. 10. 2019

Termíny

Začátek akce 23. 9.
Konec akce 27. 1. 2020
Ukončení registrace 21. 10. 2019

Obsazenost

Volno 9
Obsazeno 6
Celková kapacita 15

Cena

Do 16. 9. 2019
2500 Kč
Do 21. 10. 2019
2500 Kč
Konečná cena
2500 Kč

Chci reprezentovat

„Chcete bruslení povýšit z kroužku na soutěžní úroveň? Mimo zábavu se chcete také zlepšovat a posouvat své vlastní hranice během tréninků? Chcete rozvíjet u vašeho dítěte vytrvalost, trpělivost a disciplínu? Chce vaše dítě zvyšovat zdolané překážky, prodlužovat slalom a zmenšovat vzdálenost mezi kuželky? Přesně proto je tu první reprezentační tým freestyle bruslení v Ústí nad Labem“


Co nás čeká?

V kroužku se pokročilí bruslaři seznámí s freestyle bruslením a soutěžními disciplínami, které obsahují slalomy a přeskoky. Děti se naučí vybrané freestyle triky, dle své bruslařské úrovně a dovedností. Základem kroužku je technické zlepšování dosavadních dovedností a příprava na budoucí soutěžní dráhu. Freestyle disciplíny podle  IFSA (International Freestyle Skaters Association) jsou: freestyle slalom (slalom s freestyle triky - disciplínu můžete znát také jako tanec mezi kelímky), speed slalom (slalom na rychlost proti soupeři, přičemž úkolem je projet rychleji než soupeř a shodit méně kuželků), high jump (skok do výšky s pomocí rozjezdové rampy), free jump (volný přeskok laťky do výšky). Kde budeme bruslit?

Kroužek bude probíhat na ZŠ Neštěmická.a na ZŠ Elišky Kránsohorské

 

Jak dlouho budeme bruslit?

Kroužek obsahuje 15 lekcí - jedna lekce trvá 60 minut.

 

Co si přinést?

Při výuce je pro nás bezpečnost na prvním místě, proto je třeba mít helmu a chrániče na kolena, lokty a dlaně – v případě potřeby můžeme zapůjčit. Lekce vedou naši zkušení, akreditovaní instruktoři. Pokud potřebujete zapůjčit vybavení, uveďte to prosím do poznámky níže. Pro pohodlí doporučujeme sportovní, pohodlné oblečení a zejména vysoké ponožky, které zabrání otlakům a oděrkám v bruslích. A abychom nezapomněli na pitný režim... nezapomeňte přibalit lahev s vodou.

 

Zajímá Vás něco víc? Potřebujete se na něco zeptat?

Neváhejte napsat e-mail na marta@inlineskating.cz, nebo sms 735 863 126


Registrace účastníka

Vyplňte pole označená hvězdičkou.

Údaje o účastníkovi

Údaje o zákonném zástupci


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.